Міжміська робоча група МРГ

Місце у рейтингу звіту ІКМ 2021
Місце у рейтингу звіту ІКМ 2021 рік (обласні центри)
Місце у рейтингу звіту ІКМ 2019/2020
Учасник Міжміської робочої групи
Учасник програми покращення ІКМ
АР Крим АР Крим Черкаська Черкаська Умань Черкаси Ладижинка Кам'янка Ватутіне Золотоноша Корсунь-Шевченківський Водяники, Шубині Стави Гельмязів Сміла Чернігівська Чернігівська Чернігів Бохмач Бобровиця Городня Ічня Козелець Носівка Мена Ніжин Новгород-Сіверський Чернівецька Чернівецька Чернівці Новоселиця Герца Хотин Сторожинець Сокиряни Вижниця Дніпропетровська Дніпропетровська Нікополь Павлоград Дніпро Кривий Ріг Кам'янське Тернівка Апостолове Верхівцеве Верхньодніпровськ Вільногірськ Донецька Донецька Бахмут Маріуполь Слов'янськ Краматорськ Вугледар Білозерське Добропілля Дружківка Костянтинівка Лиман Івано-Франківська Івано-Франківська Івано-Франківськ Калуш Долина Коломия Більшівці Болехів Бурштин Городенка Делятин Яремче Харківська Харківська Харків Балаклія Богодухів Дергачі Зміїв Красноград Лозова Мерефа Первомайський Південне Херсонська Херсонська Херсон Нова Каховка Берислав Каховка Олешки Нижні Сірогози Чорнобаївка Хмельницька Хмельницька Хмельницький Кам'янець-Подільський Нетішин Славута Шепетівка Красилів Кам'янка Теофіполь Гриців Війтівці Київська Київська Біла Церква Київ Бровари Буча Узин Боярка Яготин Фастів Обухів Іванків Славутич Білогородка Ірпінь Тараща Сквира Вишгород Васильків Згурівка Березань Баришівка Українка Кожанка Ходосівка Вишневе Кіровоградська Кіровоградська Олександрія Кропивницький Світловодськ Бобринець Долинська Новомиргород Новоукраїнка Помічна Піщаний Брід Олександрівка Луганська Луганська Лисичанськ Сєвєродонецьк Кремінна Нижня Дуванка Новоайдар Коломийчиха Біловодськ Мілове Сватове Рубіжне Львівська Львівська Львів Дрогобич Борислав Броди Великі Мости Жидачів Кам'янка-Бузька Комарно Моршин Дрогобич Золочів Миколаївська Миколаївська Миколаїв Баштанка Вознесенськ Нова Одеса Новий Буг Новомар'ївка Первомайськ Врадіївка Мигія Южноукраїнськ Одеська Одеська Одеса Кубей Балта Березівка Білгород-Дністровський Доброслав Кілія Рені Роздільна Чорноморськ Полтавська Полтавська Кременчук Полтава Гадяч Гоголеве Гребінка Диканька Зіньків Лохвиця Лубни Миргород Рівненська Рівненська Рівне Березне Вараш Варковичі Гоща Дубно Здолбунів Корець Острог Острожець Сумська Сумська Конотоп Шостка Суми Буринь Вільшана Дружба Краснопілля Лебедин Охтирка Ромни Тернопільська Тернопільська Тернопіль Підволочиськ Байківці Бережани Гусятин Збараж Кременець Ланівці Теребовля Коропець Закарпатська Закарпатська Мукачево Ужгород Батьово Виноградів Кострина Іршава Свалява Великий Бичків Міжгір'я Чоп Вінницька Вінницька Вінниця Хмільник Тульчин Бершадь Гнівань Жмеринка Козятин Липовець Іллінці Шпиків Волинська Волинська Луцьк Володимир Горохів Камінь-Каширський Ківерці Нововолинськ Рожище Копачівка Вишнів Любешів Запорізька Запорізька Мелітополь Бердянськ Запоріжжя Біленьке Благовіщенка Василівка Вільнянськ Енергодар Кам'янка-Дніпровська Матвіївка Житомирська Житомирська Бердичів Житомир Новоград-Волинський Коростень Коростишів Миропіль Радомишль Романів Вишевичі Семенівка

Ірпінь

Учасник Міжміської робочої групи
Bucha

Буча

Учасник Міжміської робочої групи
kyiv_2.png

Київ

30
14
21
Учасник Міжміської робочої групи
lutsk.png

Луцьк

15
7
9
Учасник Міжміської робочої групи
kherson.png

Херсон

40
18
24
Учасник програми покращення ІКМ
Учасник Міжміської робочої групи
rivne.png

Рівне

32
15
10
Учасник програми покращення ІКМ
Учасник Міжміської робочої групи

Березань

Учасник Міжміської робочої групи
bila_tserkva.png

Біла Церква

14
Учасник Міжміської робочої групи

Боярка

Учасник Міжміської робочої групи
brovaru_2.png

Бровари

34
Учасник Міжміської робочої групи

Васильків

Учасник Міжміської робочої групи

Вишгород

Учасник Міжміської робочої групи

Вишневе

Учасник Міжміської робочої групи

Іванків

Учасник Міжміської робочої групи

Обухів

Учасник Міжміської робочої групи

с. Білогородка

Учасник Міжміської робочої групи

с. Кожанка

Учасник Міжміської робочої групи

с. Ходосівка

Учасник Міжміської робочої групи

Сквира

Учасник Міжміської робочої групи

Славутич

Учасник Міжміської робочої групи

смт Баришівка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Велика Димерка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Згурівка

Учасник Міжміської робочої групи

Тараща

Учасник Міжміської робочої групи

Узин

Учасник Міжміської робочої групи

Українка

Учасник Міжміської робочої групи

Фастів

Учасник Міжміської робочої групи

Яготин

Учасник Міжміської робочої групи

Бахмач

Учасник Міжміської робочої групи

Бобровиця

Учасник Міжміської робочої групи

Городня

Учасник Міжміської робочої групи

Ічня

Учасник Міжміської робочої групи

Козелець

Учасник Міжміської робочої групи

м.Носівка

Учасник Міжміської робочої групи
chernigiv.png

Чернігів

11
6
6
Учасник програми покращення ІКМ
Учасник Міжміської робочої групи
konotop.png

Конотоп

13
Учасник Міжміської робочої групи
symu.png

Суми

28
11
16
Учасник програми покращення ІКМ
Учасник Міжміської робочої групи
ivani_frankivsk.png

Івано-Франківськ

2
3
2
Учасник Міжміської робочої групи
Kalush

Калуш

Учасник Міжміської робочої групи
Kolomyya

Коломия

Учасник Міжміської робочої групи
berduchiv_2.png

Бердичів

19
Учасник Міжміської робочої групи
zhutomur_2.png

Житомир

23
12
11
Учасник програми покращення ІКМ
Учасник Міжміської робочої групи
chernivtsi.png

Чернівці

17
8
8
Учасник Міжміської робочої групи
Vatutino

Ватутіне

Учасник Міжміської робочої групи
uman_2.png

Умань

39
Учасник Міжміської робочої групи
khmelnickiy.png

Хмельницький

1
1
1
Учасник Міжміської робочої групи
netishyn

Нетішин

Учасник Міжміської робочої групи
kamyanets_podilskiy.png

Кам'янець-Подільський

16
Учасник Міжміської робочої групи
kamyanka

Кам'янка

Учасник Міжміської робочої групи
shepetivka

Шепетівка

Учасник Міжміської робочої групи
slavuta

Славута

Учасник Міжміської робочої групи
Krasuliv

Красилів

Учасник Міжміської робочої групи
ternopil.png

Тернопіль

6
2
5
Учасник програми покращення ІКМ
Учасник Міжміської робочої групи
Chortkiv-coat-of-arms

Чортків

Учасник Міжміської робочої групи
kremrnchuk.png

Кременчук

35
Учасник Міжміської робочої групи
poltava.png

Полтава

44
23
20
Учасник програми покращення ІКМ
Учасник Міжміської робочої групи
odesa.png

Одеса

45
24
23
Учасник Міжміської робочої групи
mukolaiv.png

Миколаїв

37
20
17
Учасник програми покращення ІКМ
Учасник Міжміської робочої групи
drogobuch.png

Дрогобич

29
Учасник Міжміської робочої групи
lviv.png

Львів

3
4
3
Учасник Міжміської робочої групи
lusuchansk.png

Лисичанськ

24
Учасник Міжміської робочої групи
kropuvnuckiy.png

Кропивницький

20
10
14
Учасник програми покращення ІКМ
Учасник Міжміської робочої групи
oleksandriya.png

Олександрія

9
Учасник Міжміської робочої групи
vinnica.png

Вінниця

7
5
4
Учасник Міжміської робочої групи
Tulchin

Тульчин

Учасник Міжміської робочої групи
bahmut.png

Бахмут

5
Учасник Міжміської робочої групи
mariupol.png

Маріуполь

8
Учасник Міжміської робочої групи
nikopol.png

Нікополь

12
Учасник Міжміської робочої групи
slovyansk.png

Слов'янськ

21
Учасник Міжміської робочої групи
kramatorsk.png

Краматорськ

22
9
7
Учасник Міжміської робочої групи
yzshgorod.png

Ужгород

25
13
12
Учасник Міжміської робочої групи
berdyansk.png

Бердянськ

26
Учасник Міжміської робочої групи
pavlograd.png

Павлоград

27
Учасник Міжміської робочої групи
dnipro.png

Дніпро

38
19
15
Учасник Міжміської робочої групи
kamyanske.png

Кам'янське

43
Учасник Міжміської робочої групи
mukachevo_2.png

Мукачево

4
Учасник Міжміської робочої групи
melitipol_2.png

Мелітополь

10
Учасник Міжміської робочої групи
novograd_volynskiy

Новоград-Волинський

Учасник Міжміської робочої групи
no_gerb

Ладижинка

Учасник Міжміської робочої групи
Khmilnyk

Хмільник

Учасник Міжміської робочої групи
Kreminna

Кремінна

Учасник Міжміської робочої групи
Vuhledar

Вугледар

Учасник Міжміської робочої групи
Dolyna

Долина

Учасник Міжміської робочої групи
Svitlovodsk

Світловодськ

Учасник Міжміської робочої групи
Pidvolochysk

Підволочиськ

Учасник Міжміської робочої групи
Ternivka

Тернівка

Учасник Міжміської робочої групи
Kubey

Кубей

Учасник Міжміської робочої групи

Мена

Учасник Міжміської робочої групи

Ніжин

Учасник Міжміської робочої групи

Новгород-Сіверський

Учасник Міжміської робочої групи

Прилуки

Учасник Міжміської робочої групи

с. Березна

Учасник Міжміської робочої групи

с. Високе

Учасник Міжміської робочої групи

с. Короп

Учасник Міжміської робочої групи

с. Михайло-Коцюбинське

Учасник Міжміської робочої групи

смт Варва

Учасник Міжміської робочої групи

смт Десна

Учасник Міжміської робочої групи

смт Куликівка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Парафіївка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Сосниця

Учасник Міжміської робочої групи

смт Срібне

Учасник Міжміської робочої групи

смт Талалаївка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Холми

Учасник Міжміської робочої групи

Буринь

Учасник Міжміської робочої групи

Вільшана

Учасник Міжміської робочої групи

Дружба

Учасник Міжміської робочої групи

Краснопілля

Учасник Міжміської робочої групи

Лебедин

Учасник Міжміської робочої групи

Охтирка

Учасник Міжміської робочої групи

Ромни

Учасник Міжміської робочої групи

с. Андріяшівка

Учасник Міжміської робочої групи

с. Коровинці

Учасник Міжміської робочої групи

с. Нова Слобода

Учасник Міжміської робочої групи

с. Хмелів

Учасник Міжміської робочої групи

Сад

Учасник Міжміської робочої групи

Середина-Буда

Учасник Міжміської робочої групи

смт Кириківка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Липова Долина

Учасник Міжміської робочої групи

смт Недригайлів

Учасник Міжміської робочої групи

смт Свеса

Учасник Міжміської робочої групи

смт Степанівка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Ямпіль

Учасник Міжміської робочої групи

смт. Велика Писарівка

Учасник Міжміської робочої групи

Тростянець

Учасник Міжміської робочої групи
shostka.png

Шостка

18
Учасник Міжміської робочої групи

Попівка

Учасник Міжміської робочої групи

Більшівці

Учасник Міжміської робочої групи

Болехів

Учасник Міжміської робочої групи

Бурштин

Учасник Міжміської робочої групи

Городенка

Учасник Міжміської робочої групи

Делятин

Учасник Міжміської робочої групи

Новиця

Учасник Міжміської робочої групи

Рогатин

Учасник Міжміської робочої групи

с. Білоберізка

Учасник Міжміської робочої групи

с. Нижній Вербіж

Учасник Міжміської робочої групи

с. Старі Богородчани

Учасник Міжміської робочої групи

с.Обертин

Учасник Міжміської робочої групи

смт Брошнів Осада

Учасник Міжміської робочої групи

смт Букачівці

Учасник Міжміської робочої групи

смт Ланчин

Учасник Міжміської робочої групи

смт Печеніжин

Учасник Міжміської робочої групи

Снятин

Учасник Міжміської робочої групи

Солотвин

Учасник Міжміської робочої групи

Тисмениця

Учасник Міжміської робочої групи

Яремче

Учасник Міжміської робочої групи

Гришківці

Учасник Міжміської робочої групи

Звягель

Учасник Міжміської робочої групи

Коростень

Учасник Міжміської робочої групи

Коростишів

Учасник Міжміської робочої групи

Миропіль

Учасник Міжміської робочої групи

Овруч

Учасник Міжміської робочої групи

Радомишль

Учасник Міжміської робочої групи

Романів

Учасник Міжміської робочої групи

с. Вишевичі

Учасник Міжміської робочої групи

Семенівка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Ємільчине

Учасник Міжміської робочої групи

смт Любар

Учасник Міжміської робочої групи

смт Народичі

Учасник Міжміської робочої групи

смт Новогуйвинське

Учасник Міжміської робочої групи

смт Пулини

Учасник Міжміської робочої групи

смт Хорошів

Учасник Міжміської робочої групи

смт. Городниця

Учасник Міжміської робочої групи

Чуднів

Учасник Міжміської робочої групи

Новоселиця

Учасник Міжміської робочої групи

Герца

Учасник Міжміської робочої групи

Хотин

Учасник Міжміської робочої групи

Сторожинець

Учасник Міжміської робочої групи

Сокиряни

Учасник Міжміської робочої групи

м. Вижниця

Учасник Міжміської робочої групи

Золотоноша

Учасник Міжміської робочої групи

Корсунь-Шевченківський

Учасник Міжміської робочої групи

с. Водяники, Шубині Стави

Учасник Міжміської робочої групи

с. Гельмязів

Учасник Міжміської робочої групи

с. Леськи

Учасник Міжміської робочої групи

с. Тернівка

Учасник Міжміської робочої групи

Сміла

Учасник Міжміської робочої групи

смт Бабанка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Катеринопіль

Учасник Міжміської робочої групи

Ямпіль

Учасник Міжміської робочої групи

Тальне

Учасник Міжміської робочої групи

Христинівка

Учасник Міжміської робочої групи
cherkasu.png

Черкаси

42
22
19
Учасник Міжміської робочої групи

Теофіполь

Учасник Міжміської робочої групи

Гриців

Учасник Міжміської робочої групи

смт.Війтівці

Учасник Міжміської робочої групи

Старокостянтинів

Учасник Міжміської робочої групи

Ізяслав

Учасник Міжміської робочої групи

с. Улашанівка

Учасник Міжміської робочої групи

с. Меджибіж

Учасник Міжміської робочої групи

Дунаївці

Учасник Міжміської робочої групи

Сатанів

Учасник Міжміської робочої групи

Волочиськ

Учасник Міжміської робочої групи

Деражня

Учасник Міжміської робочої групи

Городок

Учасник Міжміської робочої групи

Ярмолинці

Учасник Міжміської робочої групи

Берислаав

Учасник Міжміської робочої групи

Каховка

Учасник Міжміської робочої групи

Олешки

Учасник Міжміської робочої групи

смт Нижні Сірогози

Учасник Міжміської робочої групи

Чорнобаївка

Учасник Міжміської робочої групи

Балаклія

Учасник Міжміської робочої групи

Богодухів

Учасник Міжміської робочої групи

Дергачі

Учасник Міжміської робочої групи

Зміїв

Учасник Міжміської робочої групи

Красноград

Учасник Міжміської робочої групи

Лозова

Учасник Міжміської робочої групи

Мерефа

Учасник Міжміської робочої групи

Первомайський

Учасник Міжміської робочої групи

Південне

Учасник Міжміської робочої групи

с. Біляївка

Учасник Міжміської робочої групи

с. Рогань

Учасник Міжміської робочої групи

Савинці

Учасник Міжміської робочої групи

Слобожанське

Учасник Міжміської робочої групи

смт Зачепилівка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Кегичівка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Малинівка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Печеніги

Учасник Міжміської робочої групи

смт Сахновщина

Учасник Міжміської робочої групи

смт. Донець

Учасник Міжміської робочої групи
kharkiv.png

Харків

36
17
13
Учасник Міжміської робочої групи

Чугуїв

Учасник Міжміської робочої групи

Байківці

Учасник Міжміської робочої групи

Бережани

Учасник Міжміської робочої групи

Гусятин

Учасник Міжміської робочої групи

Збараж

Учасник Міжміської робочої групи

Коропець

Учасник Міжміської робочої групи

Кременець

Учасник Міжміської робочої групи

Ланівці

Учасник Міжміської робочої групи

м. Теребовля

Учасник Міжміської робочої групи

Підгайці

Учасник Міжміської робочої групи

смт. Залізці

Учасник Міжміської робочої групи

Шумськ

Учасник Міжміської робочої групи

Березне

Учасник Міжміської робочої групи

Вараш

Учасник Міжміської робочої групи

Варковичі

Учасник Міжміської робочої групи

Гоща

Учасник Міжміської робочої групи

Дубно

Учасник Міжміської робочої групи

Здолбунів

Учасник Міжміської робочої групи

Корець

Учасник Міжміської робочої групи

Острог

Учасник Міжміської робочої групи

Острожець

Учасник Міжміської робочої групи

Сарни

Учасник Міжміської робочої групи

смт Клевань

Учасник Міжміської робочої групи

смт Рокитне

Учасник Міжміської робочої групи

смт Смига

Учасник Міжміської робочої групи

Соснівка

Учасник Міжміської робочої групи

Радивилів

Учасник Міжміської робочої групи

Гадяч

Учасник Міжміської робочої групи

Гоголеве

Учасник Міжміської робочої групи

Гребінка

Учасник Міжміської робочої групи

Диканька

Учасник Міжміської робочої групи

Зіньків

Учасник Міжміської робочої групи

Лохвиця

Учасник Міжміської робочої групи

Лубни

Учасник Міжміської робочої групи

Миргород

Учасник Міжміської робочої групи

Пирятин

Учасник Міжміської робочої групи

Решетилівка

Учасник Міжміської робочої групи

с. Мартинівка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Чорнухи

Учасник Міжміської робочої групи

Хорол

Учасник Міжміської робочої групи

Балта

Учасник Міжміської робочої групи

Березівка

Учасник Міжміської робочої групи

Білгород-Дністровський

Учасник Міжміської робочої групи

Доброслав

Учасник Міжміської робочої групи

Кілія

Учасник Міжміської робочої групи

Рені

Учасник Міжміської робочої групи

Роздільна

Учасник Міжміської робочої групи

с. Лиман

Учасник Міжміської робочої групи

селище Окни

Учасник Міжміської робочої групи

смт Бессарабське

Учасник Міжміської робочої групи

смт Великодолинське

Учасник Міжміської робочої групи

смт Зеленогірське

Учасник Міжміської робочої групи

смт Саврань

Учасник Міжміської робочої групи

смт Сарата

Учасник Міжміської робочої групи

смт Сергіївка

Учасник Міжміської робочої групи

смт.Таїрове

Учасник Міжміської робочої групи

Теплодар

Учасник Міжміської робочої групи

Чорноморськ

Учасник Міжміської робочої групи

Баштанка

Учасник Міжміської робочої групи

Вознесенськ

Учасник Міжміської робочої групи

Нова Одеса

Учасник Міжміської робочої групи

Новий Буг

Учасник Міжміської робочої групи

Новомар'ївка

Учасник Міжміської робочої групи

Первомайськ

Учасник Міжміської робочої групи

с. Врадіївка

Учасник Міжміської робочої групи

с. Мигія

Учасник Міжміської робочої групи

Южноукраїнськ

Учасник Міжміської робочої групи

смт Казанка

Учасник Міжміської робочої групи

Борислав

Учасник Міжміської робочої групи

Броди

Учасник Міжміської робочої групи

Великі Мости

Учасник Міжміської робочої групи

Жидачів

Учасник Міжміської робочої групи

Золочів

Учасник Міжміської робочої групи

Кам'янка-Бузька

Учасник Міжміської робочої групи

Комарно

Учасник Міжміської робочої групи

Моршин

Учасник Міжміської робочої групи

Мостиська

Учасник Міжміської робочої групи

Немирів

Учасник Міжміської робочої групи

Новий Розділ

Учасник Міжміської робочої групи

Перемишляни

Учасник Міжміської робочої групи

Пустомити

Учасник Міжміської робочої групи

Рава-Руська

Учасник Міжміської робочої групи

Ралівка

Учасник Міжміської робочої групи

Самбір

Учасник Міжміської робочої групи

смт Журавино

Учасник Міжміської робочої групи

смт Красне

Учасник Міжміської робочої групи

смт. Добротвір

Учасник Міжміської робочої групи

Старий Самбір

Учасник Міжміської робочої групи

Стрий

Учасник Міжміської робочої групи

Червоноград

Учасник Міжміської робочої групи

Яворів

Учасник Міжміської робочої групи
severodonetsk.png

Сєвєродонецьк

31
16
18
Учасник Міжміської робочої групи

смт Нижня Дуванка

Учасник Міжміської робочої групи

смт. Новоайдар

Учасник Міжміської робочої групи

Коломийчиха

Учасник Міжміської робочої групи

Біловодськ

Учасник Міжміської робочої групи

с. Мілове

Учасник Міжміської робочої групи

Сватове

Учасник Міжміської робочої групи

Рубіжне

Учасник Міжміської робочої групи

Старобільськ

Учасник Міжміської робочої групи

Станиця Луганська

Учасник Міжміської робочої групи

Бобринець

Учасник Міжміської робочої групи

Долинська

Учасник Міжміської робочої групи

Новомиргород

Учасник Міжміської робочої групи

Новоукраїнка

Учасник Міжміської робочої групи

Помічна

Учасник Міжміської робочої групи

с.Піщаний Брід

Учасник Міжміської робочої групи

смт Олександрівка

Учасник Міжміської робочої групи

Онуфріївка

Учасник Міжміської робочої групи

Батьово

Учасник Міжміської робочої групи

Виноградів

Учасник Міжміської робочої групи

Кострина

Учасник Міжміської робочої групи

м.Іршава

Учасник Міжміської робочої групи

с. Білки

Учасник Міжміської робочої групи

с. Заріччя

Учасник Міжміської робочої групи

Свалява

Учасник Міжміської робочої групи

смт Великий Бичків

Учасник Міжміської робочої групи

смт Міжгір'я

Учасник Міжміської робочої групи

смт Ясіня

Учасник Міжміської робочої групи

Чоп

Учасник Міжміської робочої групи

Володимир

Учасник Міжміської робочої групи

Горохів

Учасник Міжміської робочої групи

Камінь-Каширський

Учасник Міжміської робочої групи

Ківерці

Учасник Міжміської робочої групи

Нововолинськ

Учасник Міжміської робочої групи

Рожище

Учасник Міжміської робочої групи

с. Копачівка

Учасник Міжміської робочої групи

село Вишнів

Учасник Міжміської робочої групи

смт Любешів

Учасник Міжміської робочої групи

смт Маневичі

Учасник Міжміської робочої групи

смт Мар'янівка

Учасник Міжміської робочої групи

смт Ратно

Учасник Міжміської робочої групи

смт Шацьк

Учасник Міжміської робочої групи

Туріськ

Учасник Міжміської робочої групи

Бершадь

Учасник Міжміської робочої групи

Гнівань

Учасник Міжміської робочої групи

Жмеринка

Учасник Міжміської робочої групи

Козятин

Учасник Міжміської робочої групи

Липовець

Учасник Міжміської робочої групи

м. Іллінці

Учасник Міжміської робочої групи

Могилів-Подільський

Учасник Міжміської робочої групи

Погребище

Учасник Міжміської робочої групи

с. Городківка

Учасник Міжміської робочої групи

с. Джулинка

Учасник Міжміської робочої групи

с.Агрономічне

Учасник Міжміської робочої групи

смт Вендичани

Учасник Міжміської робочої групи

смт Вороновиця

Учасник Міжміської робочої групи

смт Крижопіль

Учасник Міжміської робочої групи

смт Муровані Курилівці

Учасник Міжміської робочої групи

смт Оратів

Учасник Міжміської робочої групи

смт Теплик

Учасник Міжміської робочої групи

смт Турбів

Учасник Міжміської робочої групи

Томашпіль

Учасник Міжміської робочої групи

Шпиків

Учасник Міжміської робочої групи

Апостолове

Учасник Міжміської робочої групи

Верхівцеве

Учасник Міжміської робочої групи

Верхньодніпровськ

Учасник Міжміської робочої групи

Вільногірськ

Учасник Міжміської робочої групи